Poznawaj, ucz się, rozwijaj, bądź zawsze ciekawy świata 🙂

O mnie
Na początku zdobyłam pewność że uwielbiam przekazywać wiedzę.
Potem pokochałam biologię.
Teraz nie wyobrażam sobie bym miała przestać robić to co kocham.
Skończyłam studia na kierunku biologia że specjalnościami biologia środowiskowa z ekoturystyką oraz biologia nauczycielska. W trakcie studiów odkryłam kolejną miłość a mianowicie pracę laboratoryjną. Dzięki temu jeszcze lepiej dotarło do mnie że biologia to nie regułki, nie wykute przebiegi procesów. To są realne procesy. To życie i jego przemiany.
Po studiach trafiłam do pracy do wspaniałej szkoły ponadpodstawowej. Spotkałam tam wielu wartościowych uczniów, którzy mobilizowali mnie by dowiadywać się więcej, szukać więcej, robić więcej, pokazywać więcej, tłumaczyć coraz lepiej. W międzyczasie wyszłam za mąż i urodziłam dwóch wspaniałych synów a sytuacja prywatną sprawiła że postanowiłam nie wracać do pracy w jej dotychczasowej postaci. Ale już chyba nie potrafię inaczej. Tęsknię za kontaktem z innymi ludźmi zafascynowanymi biologią i przyrodą. Chcę znowu szukać, dowiadywać się, rozwijać się. To osoby którym mogę przekazywać pasję są moim motorem napędowym, siłą i motywacją.
Czy jedyny faktyczny czas żeby się rozwijać i się tym z Wami dzielić mam nocami gdy chłopaki już smacznie śpią. Tak… No cóż, co nam pozostaje. Zaopatrzmy się w wartościowe materiały, ulubiony napój (ja zdecydowanie team kawa!) I do dzieła. Niech język biologia stanie się naszym językiem a my dzielmy się tą biologią. Biologią po naszemu!